Kontener studio Panorama

Kontener studio Panorama sprawdzi się na imprezach masowych, jeśli chcemy stworzyć zamknięte biuro, przez które będzie można oglądać to, co dzieje się na zewnątrz. To świetny sposób na to, żeby stale widzieć, jak wygląda nasza impreza, a przy tym móc spokojnie przyjmować różne osoby, które mogą mieć problemy lub pytania.

Przestrzeń oraz ładny wygląd

Na pewno kontener studio Panorama odznacza się dużą ilością przestrzeni. Nie tylko zmieścimy w nim na przykład biuro festiwalowe, ale również dzięki ścianie zrobionej ze szkła, nie będziemy czuli się zamknięci w ciemnym pomieszczeniu. Kontener ten można również wykorzystać na budowie, jeśli chcemy cały czas mieć na nią oko, niezależnie od tego czy znajdujemy się na zewnątrz, czy musimy popracować przy biuro nad najważniejszymi dokumentami. Oprócz tego kontener ten, dzięki ścianie zrobionej z szyb, wygląda estetycznie i ładnie. Możemy je postawić na terenie imprezy, wystarczy, żeby podłoże było płaskie.

Dodatkowe wyposażenie

Standardowo kontener studio Panorama wyposażony jest w ogrzewanie elektryczne oraz gniazda wtykowe. Oprócz tego, jeżeli klient sobie tego zażyczy, może mieć zamontowaną klimatyzację. Dostarczamy również meble biuro, które dopasowane są do aktualnych potrzeb. Kontener jest stabilny oraz odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Parametry techniczne:

Długość: 6000mm
Szerokość: 2500mm
Wysokość: 2800mm
Zasilanie: 400V 32A

« (Previous Post)
(Next Post) »

Comments are Closed