Kontener depozytowy

Organizujesz imprezę masową i potrzebujesz miejsca, gdzie obsługa będzie mogła odłożyć swoje rzeczy? A może chcesz na budowie mieć miejsce, gdzie najcenniejsze rzeczy będą zamykane i bezpieczne? Idealnie sprawdzi się w tych przypadkach kontener depozytowy, który jest przechowalnią na wartościowe przedmioty.

Praktyczność oraz bezpieczeństwo

Jeżeli chcemy mieć pomieszczenie, które sprawdzi się jako magazyn na cenne przedmioty, to idealnie sprawdzi się do tego kontener depozytowy. Może być zarówno magazynem dla obsługi, jak i pełnić rolę szatni dla osób, które pojawiły się na naszej imprezie masowej. Dzięki regałom na zdeponowane przedmioty, w które w standardzie wyposażony jest kontener, możemy utrzymać w nim porządek i szybko znaleźć potrzebne rzeczy. Do tego, jeżeli jest taka potrzeba, możemy dostarczyć do kontenera zestaw mebli, odpowiedni do funkcji, jakie będą miały spełniać.

Nie zajmuje dużo miejsca

Kontener depozytowy nie zajmuje dużo miejsca, możemy go postawić na jakiejkolwiek płaskiej powierzchni, niezależnie od tego czy wolne miejsce mamy na asfalcie czy na trawie. Jest dostosowany do różnych zmian pogody, a do tego stabilnie stoi na podłożu. Jako wyposażenie dodatkowe dostępna jest klimatyzacja. Kontener wyposażony jest w jedno okno, na węższej ścianie, na przeciwko znajdują się drzwi. Dzięki temu, trudniej jest komukolwiek włamać się do niego, tym samym to miejsce bezpieczne dla cennych przedmiotów.

Parametry techniczne:

Długość: 6000mm
Szerokość: 2500mm
Wysokość: 2800mm

« (Previous Post)

Comments are Closed