Kontenery sanitarne standard

Kontenery sanitarne standard są niezastąpione na budowach, kilkudniowych imprezach, miejscach rekreacji. Stanowią funkcjonalne i komfortowe zaplecze sanitarne. Pozwalają się odświeżyć i nabrać sił.

Nie potrzeba podłączenie do kanalizacji

Kontenery można podłączyć do kanalizacji, ale jeśli nie ma takiej możliwości można dodatków zamówić zbiorniki na fekalia i wodę. To pozwoli ustawić kontenery w dowolnym miejscu bez konieczności podpinania się do istniejącej infrastruktury. To bardzo duże udogodnienie, bo to pozwala na zadbanie o komfort i higienę bez względu na warunki panujące na miejscu.

Bogate wyposażenie standardowe

W standardowym wyposażeniu znajdują się: 2 toalety, 2 kabiny prysznicowe, 2-3 pisuary. Można skorzystać z bojlera do podgrzewu c.w.u. Dzięki temu bez problemu będzie można się odświeżyć. Dodatkowym udogodnieniem są grzejniki elektryczne, a także wbudowana wentylacja, która zapobiega nieprzyjemnym zapachom. To powoduje, że korzystanie z takiego zaplecza sanitarnego jest bardzo komfortowe.

Skonfiguruj kontenery

Kontenery sanitarne standard można zamówić w zależności od potrzeb. Oprócz wyposażenie standardowego warto skorzystać ze schodów, by można było bez trudów wejść do środka i nie podnosić wysoko nóg. Jeśli zdecydujemy się na uniezależnienie od instalacji wod-kan, można zamówić dodatkowo pompę na wodę o fekalia. Kontenery sanitarne pozwalają na zadbanie higienę niezależnie od warunków zewnętrznych i charakteru wydarzenia.

Parametry techniczne:

Długość: 6000mm
Szerokość: 2500mm
Wysokość: 2800mm
Zasilanie: 400V 32A
Przyłącze wody: 1/2 cala lub 3/4 cala
Przyłącze kanalizacyjne: rura PCV fi 110

 


Comments are Closed