Kontenery sanitarne luksusowe

Kontenery sanitarne luksusowe to produkty dla najbardziej wymagających klientów. Umożliwiają dbanie o higienę na różnego rodzaju budowach lub imprezach. Są projektowane na specjalne zamówienie. Można dobierać dowolne konfiguracje w zależności od preferencji.

Bogate wyposażenie i funkcjonalność

Kontenery sanitarne są bogato wyposażone. Wewnątrz są: toaleta, pisuar, umywalka, suszarki do rąk, lustra. Kontenery są ogrzewany. Użytkowanie jest bardzo proste. W pełni zautomatyzowana armatura pozwala na komfortowe korzystanie z sanitariatów. Zamontowany bojler umożliwia korzystanie z cieplej wody użytkowej. Dodatkowym udogodnieniem są odświeżacze powietrza, a także klimatyzacja. Dzięki temu wewnątrz jest czysto i schludnie. Kontenery sanitarne luksusowe to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność. Są dedykowane wymagającym klientom, którzy chcą korzystać z zaplecza sanitarnego na najwyższym poziomie.

Dostosuj kontenery do swoich potrzeb

Kontenery można dowolnie konfigurować. Jeśli nie ma możliwości podłączenie do istniejącej kanalizacji, można zamówić kontenery wyposażone w zbiorniki na wodę czystą i fekalia. To pozwala się uniezależnić od istniejącej infrastruktury. Można też zamówić wariant z wbudowaną częścią dla osób niepełnosprawnych. Jeśli wydarzenie, na które wypożycza się kontenery będzie trwało dłużej niż dzień, warto pomyśleć dodatkowo o modelu z kabinami prysznicowymi, by móc się odświeżyć po męczącym dniu. To pozwala na pełny relaks i poprawia samopoczucie. Nie od dziś wiadomo, że prysznic pobudza krążenie i niweluje uczucie zmęczenia.

Parametry techniczne

długość: 6000 mm
szerokość: 2500 mm
wysokość: 2500 mm
waga 2200 – 2500 kg
zasilanie: 360 V
przyłącze wodne: ½ cala lub ¾ cale
przyłącze kanalizacyjne: Ø110

« (Previous Post)

Comments are Closed