Kontener sanitarny umywalkowy

Kontener sanitarny umywalkowy został zaprojektowany w celu zapewnienia odpowiednich warunków sanitarnych organizatorom imprez o charakterze rozrywkowym, koordynatorom budów. Wykorzystuje się je także na obozach młodzieżowych, pielgrzymkach i innych zorganizowanych wyjazdach. Pozwalają na zadbanie o higienę, nawet jeśli w pobliżu brakuje infrastruktury sanitarnej. Zastosowanie zbiorników na czystą i brudną wodę pozwala uniezależnić się od kanalizacji. Tym samym można organizować wydarzenia w wielu różnych miejscach.

Wszystko czego potrzebujesz, by zadbać o higienę

Kontenery sanitarne są wyposażone w 10-12 umywalek, dozowniki na mydło. Dodatkowo mają lustra. Bojler zapewnia komfort c.w.u. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z ciepłej wody. W chłodne dni przydaje się ogrzewanie elektryczne. Zainstalowana wentylacja wpływa na prawidłową cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. W kabinie panuje odpowiedni mikroklimat. Można zamówić zbiorniki na czystą i brudną wodę, które pozwolą uniezależnić się od kanalizacji. Dodatkowym udogodnieniem będą schody, które ułatwiają wejście do środka.

Dlaczego warto wybrać kontenery sanitarne umywalkowe?

Kontenery sanitarne są powszechnie stosowane przy organizacji imprez. Wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie trzeba zapewnić uczestnikom odpowiednich warunków do dbania o higienę. Nasze kontenery sanitarne wyróżniają się bardzo dobrą jakością materiałów i zastosowanymi rozwiązaniami. Są odporne na działanie czynników mechanicznych i atmosferycznych. Do tego prezentują się wyjątkowo estetycznie. Stosujemy środki pielęgnacyjne wysokiej klasy, które pozwalają na utrzymanie sanitariatów w czystości. Przed oddaniem kontenerów do użytku dezynfekujemy je, a także stosujemy preparaty neutralizujące zapach. Samo załatwienia zaplecza sanitarnego nie jest trudne. Wystarczy się skontaktować, a zajmiemy się całą resztą.

Parametry techniczne:

  • Długość: 6000mm
  • Szerokość: 2500mm
  • Wysokość: 2800mm
  • Zasilanie: 400V 32A
  • Przyłącze wody: 1/2 cala lub 3/4 cala
  • Przyłącze kanalizacyjne: rura PCV fi 110

Skontaktuj się z nami, pomożemy ci dobrać odpowiedni model.

(Next Post) »

Comments are Closed