Kontener sanitarny prysznicowy

Organizujesz imprezę w plenerze lub też obóz młodzieżowy czy wojskowy? Jeśli tak, musisz pomyśleć o odpowiednim zapleczu sanitarnym. Idealnie sprawdzą się w takim przypadku kontenery sanitarne. Są wyjątkowo proste w montażu. Nie wymagają podpięcia do instalacji kanalizacyjnej. Wystarczy zastosować zbiorniki na fekalia i wodę. To pozwala się uniezależnić od infrastruktury i zorganizować event w wielu miejscach.

Kontenery sanitarne – dobierz je do swoich potrzeb

W zależności od zapotrzebowania można wybrać modele z różną ilością umywalek i kabin prysznicowych. W standardowym wyposażeniu znajduje się bojler, lustra, dozowniki na mydło, grzejnik elektryczny, a także umywalki i prysznice. Kontenery sanitarne są wyposażone w system wentylacji. Jednym słowem mają dokładnie wszystko to, co potrzebne, by się odświeżyć po codziennym, często trudnym dniu. To doskonałe rozwiązanie. Nic dziwnego, że tak często wybierają je organizatorzy wielu imprez. Modele trzeba dostosować do ilości użytkowników, charakteru eventu.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami

Mamy doświadczenie przy organizacji wydarzeń o charakterze masowym. Pomożemy dobrać ci rozwiązanie idealnie dostosowane do twoich potrzeb. Potrzebujemy informacji, takich jak: ilość osób, miejsce, przeznaczenie. Podpowiemy ci, jaki model najlepiej wybrać, a następnie dostarczymy sanitariaty na miejsce. Załatwienie zaplecza sanitarnego jest bardzo proste. Po krótkich konsultacjach, zajmiemy się wszystkimi rzeczami. Dostarczamy kontenery wysokiej jakości. Wykonanie z materiałów odpornych na uszkodzenia sprawia, że kabiny stale wyglądają jak nowe. Do tego są łatwe w konserwacji, a przede wszystkim czyste. Stosujemy sprawdzone środki higieniczne.

Parametry techniczne:

  • Długość: 6000mm
  • Szerokość: 2500 – 3000mm
  • Wysokość: 2800mm
  • Zasilanie: 400V 32A
  • Przyłącze do wody: 1/2 cala lub 3/4 cala
  • Przyłącze kanalizacyjne: rura PCV fi 110

 

Jeśli Ty też jesteś zainteresowany zorganizowaniem zaplecza sanitarnego, pomożemy Ci.

« (Previous Post)

Comments are Closed